Քարոզարշավներ և մրցույթներ
«Մաքուր ափ, մաքուր աղբյուր» բնապահպանական արշավԳերմանիային բնության պահպանության միության (NABU) հայաստանյան մասնաճյուղը մեկնարկում է «Մաքուր ափ, մաքուր աղբյուր» բնապահպանական արշավը: Կենդանիների և... ավելին |
«Տարվա թռչուն» էկոկրթական արշավ1971 թվականից սկսած՝ Գերմանիայի բնության պահպանության միությունը (NABU) իրականացնում... ավելին |
Դարձի՛ր NABU կամավորԳերմանիայի բնության պահպանության միության (NABU) հայաստանյան մասնաճյուղը ՀՀ շրջակա միջավայր նախարարության հետ համագործակցում է 2001 թվականից: 2010 թվականին պաշտոնապես բացվեց... ավելին |
Սկսի՛ր քեզնիցՀաճախ ասվում է՝ մի ծաղկով գարուն չի գա: Բնապահպանության ոլորտում այդպես չէ: Այստեղ մեզանից յուրաքանչյուրը կարող է իր ներդրումն ունենալ շրջակա միջավայրի պահպանության գործում:... ավելին |

"Clean Coast, Clean Spring" Environmental CampaignThe Branch of the German Nature Protection Union (NABU) in the Republic of Armenia is launching the Clean Coast, Clean Spring environmental campaign. ... more |
"Bird of the Year" Ecological Awareness campaignSince 1971, the German Nature Protection Union (NABU) has been running the "Bird of... more |
Become a NABU VolunteerThe branch of German Nature Protection Union (NABU) in the Republic of Armenia has been cooperating with the Ministry of Environment of the Republic of Armenia... more |
Start yourselfIt is often said: One man is no man. This does not refer to environmental issues. Here each of us can contribute to the preservation of the environment. Many people live without... more |